Nirvana Sosyal

Anasayfa Künye Danışmanlar Arşiv SonEklenenler Sosyal Bilimler Bilimsel Makaleler Sosyoloji Fikir Yazıları Psikoloji-Sosyal Psikoloji Antropoloji Tarih Eğitim Bilimleri Ekonomi Hukuk Siyaset Bilim Coğrafya İlahiyat-Teoloji Psikolojik Danışma ve Rehberlik Felsefe-Mantık Ontoloji Epistemoloji Etik Estetik Dil Felsefesi Din Felsefesi Bilim Felsefesi Eğitim Felsefesi Yaşam Bilimleri Biyoloji Sağlık Bilimleri Fütüroloji Edebiyat Sinema Müzik Kitap Tanıtımı Haberler Duyurular İletişim
Marka Danışmanı...

Marka Danışmanı...

Ekonomi 26 Mart 2020 15:42 - Okunma sayısı: 2.441

Ali ÖZDEMİR

2000’li yılların başında Bolu’da meslek lisesinde öğretmenlik yaparken, yaklaşık 20 sene önce kendisini tanıdım. Babası gibi son derece mütevazı, söz dinleyen, disiplinli bir öğrencimiz idi.

Lisede elektronik üzerine eğitim aldı. Aradan bir kaç sene geçti. Üniversiteyi de bitiren Melih karşıma web tasarım, grafik, reklam, marka uzmanı olarak çıktı.

Sahip olduğu ajans o kadar güzel işler yapıyor ki, havsalam almıyor.

Biz O’na diyot, transistör, kondansatör, lojik kapı öğrettik. O gitti mükemmel bir dizaynır, üstad oldu.

Yaptığı web sitelerinin içerik kalitesi hayranlık uyandırıcı.

https://ajans360.com adıyla kurumsal bir sitesi var. İnceleyince gurur duydum.

Kendisini 15 yıldır hiç görmüş değilim. Aramızda ticari bir ilişki de yok. Sadece bu değerli insanı bilin, çocuklarınıza rol modeli olarak gösterin diye yazıyorum.

Bir yıl kadar önce beni aradı. “Bolu’da kurduğumuz bir kitap kulübü var. 2 haftada bir düzenli olarak 20 kişi bir araya gelerek belirlediğimiz kitapları tartışıyor ve içselleştiriyoruz. Yazarları da konuk olarak ağırlıyoruz. Bize kitap yazma ve hayat hikayenizi anlatır mısınız? Sizi de konuşmacı olarak davet etmek istiyoruz” dedi.

"Hafta içi zor. Cuma ya da Cumartesi günü planlarsanız aklımın erdiği konuları anlatırım. Hasbihal ederiz” dedim. Ancak bir daha geri dönüş olmadı...

Değerli, saygın insan Sayın Melih Örnekbaş sanırım 35’li yaşlarını sürdürmekte. Yaptığı işler inanın çok kaliteli. Medyada ön planda yer alan birçok popüler insanın ve markanın imaj çalışmasını O’nun firması yapmakta.

Bolu ve İstanbul’da güzel işler yapan mükemmel insanı mutlaka yakından tanımalısınız.

Bu yazı PR (public relations, halkla ilişkiler) çalışması değildir. O’nun reklama ihtiyacı yoktur. Zaten reklamcıdır.

Ali Özdemir

Eğitimci-Yazar-Yayıncı

www.aliozdemir.net

0505 220 83 85

Yorumlar (0)

SON EKLENENLER
ÇOK OKUNANLAR
DAHA ÇOK Ekonomi
İstatistiklerle Gençler

Ekonomi25 Mayıs 2020 23:04

İstatistiklerle Gençler

Covid 19 Sürecinde ve Sonrasında İstihdam ve İşsizlik!

Ekonomi04 Mayıs 2020 17:56

Covid 19 Sürecinde ve Sonrasında İstihdam ve İşsizlik!

Işığın Kirli Yüzü (*)

Ekonomi20 Şubat 2020 23:01

Işığın Kirli Yüzü (*)

Çin...

Ekonomi12 Şubat 2020 19:58

Çin...