Kategorilerine ayrılmış e-Kitap Arşivi (pdf arşivi)

Kitap Tanıtımı - Gazetecilik, iletişim, felsefe, sosyoloji, psikoloji, güzel sanatlar, sanat tarihi, sinema, tiyatro, tarih, uluslararası ilişkiler öğrencilerinin tez ve ödev dönemlerinde imdadına koşabilecek bu kaynak...

Ülkemizin ekonomi ve eğitim politikaları gereği özellikle öğrencilerin dilediği kaynaklara büyük meblağlar ödeyerek ulaşabildiği bir gerçek. Yayınevlerinin ve yazarlarının affına sığınarak, bilgiyi ihtiyacına ulaştıran bu muhteşem e-kitaplar arşivi, PDF formatında ve konularına göre listelenmiş halde hazırlanmış.

Elbette kitabı elinde tutarak, altını çizerek, kenarına not düşerek, arasına kağıt koyarak, ok çıkararak okumak, üzerinde çalışmak bambaşka bir haz, ama bilimin, sanatın ve düşüncenin ayağının önündeki taşı kaldırmak ibadettendir.

Özellikle gazetecilik, iletişim, felsefe, sosyoloji, psikoloji, güzel sanatlar, sanat tarihi, sinema, tiyatro, tarih, uluslararası ilişkiler öğrencilerinin tez ve ödev dönemlerinde imdadına koşabilecek bu kaynak, dergi arşivleri, gazete arşivleri, şiir ve edebiyat gibi türlü çeşit yayını bünyesinde barındırıyor!

Aradığınız kitabı daha kolay bulmak için klavyeden Ctrl+F tuşuna basıp arama yapabilirsiniz.

e-kitap arşivine ulaşmak için tıklayın!